telefon:0224 443 46 46 ENBursa'da Evde Bakıcı Hizmetimizle Yanınızdayız

11 Ekim
2018

Evde bakıcı hizmeti; bakıma muhtaç,  yatağa bağımlı, fonksiyon kaybı olan yaşlılar ve refakat ihtiyacı duyan bireylere verilen oldukça faydalı bir hizmettir. Özellikle uzun süre tedavi kurumlarında kalmak zorunda olan kişiler için bu hizmetin önemi oldukça büyüktür. Çünkü son dönemlerde yapılan araştırmalar, tedavileri için uzun süreli olarak hastane gibi kurumlarda kalan hastaların bu durumdan hem sosyal hem de psikolojik olarak olumsuz etkilendiklerini ortaya koymuştur. Bu anlamda Özel Medicabil Evde Bakım Merkezi olarak hasta ve bakım ihtiyacı olan bireylerin bakıcı ya da hemşire gibi ihtiyaçlarını sağlık profesyonelleri ile karşılamaktayız.

Evde Bakıcı Hizmetinin Amacı Nedir?

Özel Medicabil Evde Bakım Merkezi olarak verdiğimiz özel bakıcı hizmetinin amacı; hasta, yaşlı ve engelli bireylere destek verilmesidir. Bu hizmet kapsamında tedaviye ihtiyacı olan kişilerin tedavilerinin takip edilmesi de sağlanmaktadır. Bunun yanında kendi kişisel bakımını karşılayamayacak durumda olan bireylerin, bu ihtiyaçlarının karşılanması ve yaşam kalitelerinin arttırılması verilen hizmetin en önemli amaçlarından birisidir.

Uzun süre tedavi kurumlarında kalan hastalar, psikolojik olarak olumsuz etkilenebilmektedir. Bunun yanında da sosyal hayattan uzak kalabilirler. Ancak Bursa’da evde bakıcı hizmeti sayesinde bakıma ihtiyacı olan bireyler, kendi evlerinde aldıkları bakım hizmeti sayesinde sosyal hayattan kopmamaktadır. Ayrıca yaşam kalitesi artan hasta psikolojik olarak da olumlu yönde etkilenmektedir.

Tüm bunların yanında evde bakım hizmeti sayesinde, bakıma ihtiyacı bireyin ailesi de kişinin bakımı konusunda bilinçlenmektedir. Özellikle yanlış sağlık uygulamaları nedeniyle meydana gelebilecek komplikasyonların önüne geçilmekte ve bireyin hastalığının kötüye gitmesi önlenmektedir.

Evde Bakıcı Hizmetimizden Kimler Faydalanabilir?

Sağlık alanında tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz ile sunduğumuz Bursa’da evde bakıcı hizmetinden pek çok birey faydalanabilmektedir. Bunların başında da yatağa bağımlı ve kendi ihtiyaçlarını karşılayamayacak durumda olan kişiler gelmektedir. Ayrıca ameliyat sonrası evde bakım ihtiyacı olan, günlük yaşam aktivitelerinde destek alması gereken, refakatçi ihtiyacı bulunan, check-up ve tahlil gibi hizmetleri evinde yaptırmak isteyen bireyler de evde bakım hizmetimizden yararlanabilmektedir. Siz de kendiniz ya da bir yakınınız için evde bakıcı hizmeti almak adına Özel Medicabil Evde Bakım Merkezi ile irtibata geçebilir, sağlık alanında uzman kişilerden güler yüzlü hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
11 Ekim 2018
Bursa'da Evde Bakıcı Hizmetimizle Yanınızdayız
Evde bakıcı hizmeti; bakıma muhtaç,  yatağa bağımlı, fonksiyon kaybı olan yaşlılar ve re...
11 Ekim 2018
Yaşlılarımızın Bakımı Ciddi Bir İştir!
Yaşlılık dönemi, insan yaşamı boyunca geçirilen çocukluk gençlik ve erişki...
11 Ekim 2018
Yaşlı ve Hastalar İçin Bursa Evde Bakım Hizmetimizden Yararlanın
Evde bakım hizmeti; hasta ya da yaşlı kişilere kendi yaşam alanları içerisinde sunulan, kişis...

23 Nisan Mah. Ata Bulvarı Gizemler 2 Plaza A Blok No: 13A/A Nilüfer, BURSA

Digiweb Bilişim Teknoloji Hiz. Ltd. Şti. - Bursa Web Tasarımı