telefon:0224 443 46 46 ENYaşlı ve Hastalar İçin Bursa Evde Bakım Hizmetimizden Yararlanın

11 Ekim
2018

Evde bakım hizmeti; hasta ya da yaşlı kişilere kendi yaşam alanları içerisinde sunulan, kişiselleştirilmiş bir bakım hizmetidir. İster kendiniz isterseniz de bakıma ihtiyaç duyan yaşlı ya da hasta yakınınız için bu yararlı hizmeti tercih edebilirsiniz. Bu anlamda Bursa’da evde bakım hizmeti ihtiyaçlarınız için Özel Medicabil Evde Bakım Merkezi olarak sunduğumuz profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz.

Yaşlı ve Hastalar İçin Evde Bakım Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Sağlık profesyonelleri ile birlikte sunduğumuz Bursa’da evde bakım hizmeti, oldukça yararlı bir hizmettir. Çünkü evde bakım, sizin ya da bir yakınınızın tanıdık bir ortam içerisinde bakım hizmeti alacağı anlamını taşımaktadır. Sağlık alanında uzman kişiler tarafından sunulan bakım hizmeti, haftanın belirli günleri alınabileceği gibi günlük olarak daha yoğun bir şekilde de alınabilmektedir.

Tanıdık Çevre

Bursa’da evde bakım hizmeti almanın faydaları arasında belki de en önemlisi, bakıma ihtiyaç duyan kişinin kendi evinde bakım almasıdır. Bu; kişinin kendi konfor alanları, yatakları, sevdiği eşyaları ve yıllardır tanıdığı komşuları ile birlikte olması anlamına gelmektedir. Özellikle Demans (Bunama) gibi hafıza için olumsuz sonuçlar yaratan hastalıkları yaşayan kişiler için tanıdık çevrede bakım almak oldukça önemlidir.

Kişiye Özel Bakım

Evde bakım hizmetinin bireylere sunduğu bir diğer avantaj ise; ihtiyaçlarına ve günlük yaşam alışkanlıklarına özel, kişiselleştirilmiş bir bakım almalarıdır.  Bu sayede hasta ya da yaşlı birey normalde nasıl bir yaşam sürüyorsa devam edebilmekte ve gerektiğinde ekstra desteğe sahip olabilmektedir.

Hastanın Sahip Olduğu Bağımsızlığın Korunması

Yaşlı ve hasta bireyler için sunduğumuz evde bakım hizmeti, kişinin bağımsızlığının korunması ve istediği zaman sosyalleşmesi adına oldukça önemlidir. Bu anlamda bir evde bakım uzmanı, daha fazla bağımsızlık elde etmeniz adına size yardımcı olmaktadır.

Tüm bunların yanında evde bakım hizmetimizin sağladığı en önemli yararlardan birisi de ailenizin ve arkadaşlarınızın desteğidir. Çünkü evde alacağınız bakım sayesinde aile bireyleriniz ve arkadaşlarınız ile daha fazla vakit geçirebilir, onlarında desteği ile yaşadığınız sıkıntılı dönemin üstesinden daha kolay bir şekilde gelebilirsiniz. Eğer yakınızın ya da kendiniz için Bursa’da evde bakım hizmeti almak isterseniz, Özel Medicabil Evde Bakım Merkezi olarak sunduğumuz yaşlı ve hasta evde bakım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
11 Ekim 2018
Bursa'da Evde Bakıcı Hizmetimizle Yanınızdayız
Evde bakıcı hizmeti; bakıma muhtaç,  yatağa bağımlı, fonksiyon kaybı olan yaşlılar ve re...
11 Ekim 2018
Yaşlılarımızın Bakımı Ciddi Bir İştir!
Yaşlılık dönemi, insan yaşamı boyunca geçirilen çocukluk gençlik ve erişki...
11 Ekim 2018
Yaşlı ve Hastalar İçin Bursa Evde Bakım Hizmetimizden Yararlanın
Evde bakım hizmeti; hasta ya da yaşlı kişilere kendi yaşam alanları içerisinde sunulan, kişis...

23 Nisan Mah. Ata Bulvarı Gizemler 2 Plaza A Blok No: 13A/A Nilüfer, BURSA

Digiweb Bilişim Teknoloji Hiz. Ltd. Şti. - Bursa Web Tasarımı